Oddział Miejski PTTK w Lublinie

im. Aleksandra Janowskiego

Jubileuszowy Zlot PTTK „Lublin - Włodawa 14 - 16. 09. 2018” - Komunikat nr 1

Zarząd Oddziału Miejskiego PTTK w Lublinie zaprasza na Jubileuszowy Zlot członków oddziałów PTTK województwa lubelskiego, z okazji 110. rocznicy powstania Oddziału Lubelskiego PTK przypadającej w roku obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Spotkajmy się 14 września w Lublinie. Stąd wyruszymy na szlak do Włodawy.

Jubileuszowy Zlot PTTK "Lublin - Włodawa 2018" - Komunikat nr 1

Sezon Lublin 2018

Siódma edycja Sezonu Lublin zaplanowana w dniach 27 kwietnia – 6 maja 2018 będzie szczególna ze względu na jubileusz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin zaprasza do skorzystania bezpłatnie z oferty turystycznej Lublina. Dzięki współpracy z ponad 30. partnerami w tym PTTK,  mieszkańcy i goście mają okazję odwiedzić znane obiekty turystyczne oraz wziąć udział w licznych wydarzeniach. Oddział Miejski PTTK w Lublinie przygotował 26 propozycji:

Czytaj więcej...

Szkolenie kadry programowej PTTK 2018

Zapraszamy członków PTTK z Oddziałów skupionych w Porozumieniu Oddziałów PTTK Województwa Lubelskiego, pragnących zdobyć uprawnienia kadry programowej PTTK oraz rozszerzyć posiadane uprawnienia kadry  PTTK na KURS KADRY PROGRAMOWEJ PTTK. Spotkanie organizacyjne i pierwsze zajęcia - 17 marca 2018 r. o godz. 10.00 w sali szkoleniowo – klubowej O/M PTTK w Lublinie,Rynek 8 (III p.) Kolejne zajęcia - 7 i 8 kwietnia o godz.10.00

Czytaj więcej...

Wycieczka szkoleniowa "Powiśle Lubelskie 2018" cz. III

Obchodzimy setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. W tym roku wiele tras rajdów, zlotów i wycieczek prowadzić będzie Szlakami Niepodległości. Rada Porozumienia Oddziałów PTTK Województwa Lubelskiego i Zarząd Oddziału Miejskiego PTTK w Lublinie zapraszają w dniach 14 -15 kwietnia 2018 roku członków PTTK na III wycieczkę szkoleniową z cyklu Powiśle Lubelskie.             Zdjęcia

Czytaj więcej...

Wielkanoc 2018

 

 

 

  Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych
   wszystkim Koleżankom i Kolegom
   poszukiwania i odkrywania wciąż na nowo
   budzącego się do życia piękna
   życzy
   Zarząd Oddziału Miejskiego PTTK w Lublinie

XVIII Zlot SKKT Województwa Lubelskiego "Biszcza 2018" - Komunikat nr 1

XVIII Zlot Szkolnych Kół Krajoznawczo Turystycznych Województwa Lubelskiego "Biszcza 2018" odbędzie się w tym roku 16 czerwca 2018 r. na terenie Ziemi Biłgorajskiej, obfitującej w ścieżki i szlaki prowadzące do odzyskania przez Polskę Niepodległości  Bezpośrednimi organizatorami Zlotu są Oddział Miejski PTTK im. Aleksandra Janowskiego w Lublinie – Bazowy Oddział Porozumienia Oddziałów PTTK Województwa Lubelskiego i po raz trzeci Oddział PTTK w Biłgoraju (Biłgoraj 2004, Dereźnia 2017, Biszcza 2018).                  Zapraszamy !

Zlot SKKT "Biszcza 2018" - Komunikat nr 1