Koniec wakacji, nowe spotkania w klubach, przy ogniskach...

Dobiega końca okres tradycyjnych wakacyjnych  urlopów, które oddzieliły wielu z nas od trosk codziennego życia. W imieniu Zarządu Oddziału Miejskiego PTTK im. Aleksandra Janowskiego w Lublinie pozdrawiam wszystkich powracających z bliższych i dalszych wojaży.

Gratuluję tym, którzy odbyli podróż swojego życia. Wiem, że nie musiała ona być bardzo odległa, aby zostawić szczególny ślad w pamięci.Może teraz warto podzielić się wspomnieniami z przyjaciółmi na turystycznym szlaku?  Na pewno będzie ku temu wiele okazji bo nadchodzi czas spotkań przy ogniskach i otwartych spotkań klubowych, na które oczekujemy.
Nadchodzi okres organizacji rajdów i wycieczek sobotnio – niedzielnych w bliższe i dalsze okolice miejsca zamieszkania. Pamiętajmy, że jesień będzie obfitowała w różnorodne wydarzenia a do wielu z nich  warto się włączyć.
Wszystkim Koleżankom i Kolegom życzę niezwykłych powakacyjnych spotkań.  Niech dzielenie się wrażeniami o tym, co dane nam było zobaczyć, doświadczyć i przeżyć stanie się  okazją do wzbogacenia posiadanej przez nas wiedzy krajoznawczej.
Wszystkim zarządom oddziałowych kół, klubów i komisji życzę  organizacji udanych rajdów, zlotów i wycieczek z licznym udziałem mieszkańców -  członków  i sympatyków PTTK.

Prezes Oddziału Andrzej Wasilewski